Mayovky na Internetu

Prohlášení o užití cizích materiálů

karlmay.cz je čistě privátní homepage a není využívána ke komerčním účelům. Chce pouze informovat všechny fanoušky knižních i filmových mayovek o spisovateli Karlu Mayovi, jeho díle a filmech. Všechny obrázky a fotografie zobrazené na těchto stránkách podléhají i nadále různým vlastníkům práv a jsou zde zobrazeny k čistě informačním účelům.

karlmay.cz ist eine rein private Homepage (Website) und verfolgt keine kommerziellen Zwecke. Sie informiert lediglich alle Karl-May-Film-Fans über dem Schriftsteller Karl May und über die hervorragenden Filme! Sämtliche abgebildete Bilder und Fotos auf diesen Webseiten unterliegen weiterhin den verschiedenen Rechteinhaber und wurden nur zu rein informationellen Zwecken abgebildet!

karlmay.cz is a private website and is not used for any commercial purposes. Its goal is only to serve as a source of information for all of the fans of Karl May's books and movies. All images and photographs presented on this website are copyrighted by their respective owners and are shown only for information purposes.

"Kořenem všeho toho zla je láska k penězům" - 1 Timoteovi 6,10

Byl jsem nucen zredukovat obrazový doprovod stránek, protože se na mě obrátila ČTK prostřednictvým svých nájemných vymahačů z EOS KSI, že prý jí dlužím za fotografie. Pokud tedy máte pocit, že jsou stránky nějak vizuálně zchudlé, pošlete své díky do Fotobanky ČTK.

Rád bych poprosil ty, kteří zde najdou svůj materiál, aniž by mi dali povolení, aby mi místo poslání výzev k platbě předem napsali (nebuďte jako ČTK). Naším cílem není někoho okrást, ale informovat a vzdělávat fanoušky Karla Maye a též zájemce o jeho dílo, ale budete-li na odstranění trvat, samozřejmě Vaše dílo ze stránek smažu.

Citováno z: Bible. Písmo svaté Starého a Nového zákona. Ekumenické vydání z r. 1985.