Mayovky na Internetu

Karl May sraz

Zakladatel: nšo-či63

Setkání fanoušků!

 > | >>

Robino
23.08.2008 22:23
Ešte k tej smrti.
Talianske príslovie hovorí: Na druhej strane im je tak dobre, že sa odtiaľ nikto nevrátil.

honza.
03.03.2007 10:37
Díval jsem se na ten zájezd, o kterém psala Nšo-či63, je to fakt velice slušný, hlavně, že je v tom doprava. Ta cena je pak opravdu dostupná pro všechny.
jana
27.02.2007 13:33
Nechci tady zavádět diskuzi na téma,co se děje po smrti. Fakt je ten, že pokud by nebylo NÁS živých,mrtví by byli zapomenuti.Od toho jsou různé knihy,dokumenty,výstavy a v naší moderní době i webové stránky.:-)
nšo-či63
27.02.2007 13:17
Šalamoun byl jistě velmi chytrý myslitel...ovšem já s ním až toliko nesouhlasím...spíše se přikláním k jednomu egyptskému přísloví: "SMRT JE JEN ZAČÁTEK!"
jana
27.02.2007 13:04
???
"Živí totiž vědí,že zemrou,
mrtví nevědí zhola nic a nečeká je žádná odměna,jejich památka je zapomenuta.
Jak jejich láska,tak jejich nenávist i jejich horlení dávno zanikly a nikdy se již nebudou podílet na ničem,co se pod sluncem děje.
Všechno,co máš vykonat,konej podle svých sil,
neboť není díla ani myšlenky ani poznání ani moudrosti
v říši mrtvých,kam odejdeš"
Šalomoun
nšo-či63
27.02.2007 11:35
Děkuji za adresu..je to rozhodně zajímavý nápad...někdy to pomáhá,ale na druhou stranu nemyslím,že mi tato láska přináší jen a jen trápení,přináší mi také mnoho štěstí a radosti,nebot s mým drahým komunikuji skrze mimosmyslové vnímání z druhého břehu...přesto ještě jednou srdečné díky!
nšo-či63
27.02.2007 10:37
Můžete hádat třikrát!!! :-)
nšo-či63
27.02.2007 07:09
Kdovíproč si říkám Nšo-či?!To je jednoduché,toto jméno nejvýstižněji vyjadřuje mé cítění k člověku,kterého miluji víc než život sám!
Tot snad stačí na vysvětlenou!

honza.
26.02.2007 15:08
Díky všem za hezká slova, bylo to opravdu hezké odpoledne, ale na tom máte zásluhu i vy, že jste přijeli, a taky Stetsoni a Radek Stejskal, ti tomu dodali tu patřičnou atmosféru. Co říci k příspěvkům Nšo-či? Snad jen to, že Velké Meziříčí je město, kde jsem se narodil a kde žiji. Je tedy logické, že i to hraje svoji roli. Zviditelnění regionu sleduji jako jakýsi "vedlejší produkt", tak jak by to udělal každý patriot. Nemám představu, že bych přijel do Prahy a začal tam obcházet galerie a výstavní síně a přesvědčovat je, aby uspořádali výstavu. Taky instalace jinde by zabrala hodně času, rozhodně víc, než bych si mohl dovolit. A z Prahy těch 150 km není zas tak moc. No, ale na výhrady od naší kamarádky, která si kdovíproč říká Nšo-či, jsme přece zvyklí, dávají těmhle diskuzím svůj osobitý kolorit.

Zatinka
26.02.2007 08:40
Tak do třetice ještě já, Honzo díky za skvělé odpoledne a za posezení po skončení programu, škoda, že jsme se nemohli zdržet déle :-)
jana
26.02.2007 07:07
Rovněž děkuji Honzovi za výstavu.Mile nás překvapil i doprovodný program,který tam byl.Škoda,že jsme tam nemohli být až do konce.To štrachání se vlakem opravdu stálo za to.:-)

Belenor
25.02.2007 18:18
Děkuji Honzovi Kotenovi za výstavu a Poklad Inků. A zdravím všechny, se kterými jsem měl tu čest mluvit.
nšo-či63
24.02.2007 15:44
Myslím,že je to úplně normální-důkaz lásky.Když Vás Váš partner či manžel/manželka miluje,sdílí s Vámi všechny záliby.
Kdybych já měla přítele či manžela,100% by semnou fandovství k Mayovkám sdílel,o tom jsem najisto přesvědčená...nikdo by k nim neměl tak blízko jako ON!
Tak at se Vám tam všem zítra líbí.
jana
24.02.2007 14:55
Tak to je naprostá a 100% pravda.Nejenže tolerují,ale jsou i ochotni nás tam doprovázet a snášet i úskalí,které to pro ně znamená.:-)

Belenor
24.02.2007 09:42
Musíme být hlavně vděční, že naše drahé polovičky tento koníček tolerují :-)

Zatinka
24.02.2007 07:47
Tak to s tím Vinnetouem je super, konečně se ti to podařilo :-) Já si to hned myslela, když jsem viděla na Aukru, že zbytek prodáváš :-) Tu pětidílnou sadu mám taky doma. Takže zítra, my vyjíždíme už dnes v poledne. Snad to bude líbit i tvému mužíčkovi, můj se nechal slyšet, že se prý i těší :-) Třeba z něho časem udělám dalšího fanouška :-)
jana
24.02.2007 07:23
Jedu s mojim mužíčkem.Kupujeme si jízdenku SONE+,tak nás ta cesta výjde pomalu zadarmo.:-) Škoda,že to trvá tak dlouho.
Doufám,že se někdo ozve a cestou se k nám připojí.Když ne,tak to zvládnem sami.Podařil se mi malý zázrak.Sehnala jsem sadu Vinnetoua od Návrata všech 5 dílu najednou(7 jsem vzdala),takže je co číst.:-) Ahoj zítra.

Zatinka
23.02.2007 22:18
Moje řeč, Jani. A věř, že to bude stát opravdu za to, jak znám Honzu :-) Jedeš sama, nebo s mužem?
jana
23.02.2007 19:55
Velmi si vážím toho,že Honza obětoval a ještě obětuje svůj čas ve prospěch výstavy.Mě nevadí,že budu muset cestovat přez 10 hodin vlakem (myšleno tam i zpět),kvůli 3 hodinám ve VelMezu.Jsem prostě ráda,že to je.V pondělí v práci budu sice skomírat,ale za to to stojí.:-)

Belenor
23.02.2007 15:48
No, je fakt, že vykřičníky evokují spíše zlost :-) Mně zas občas lidi vytýkají, že píšu moc smajlíků :-) Se syslící Prahou jsem začal já, pardon :-)
 > | >>