Mayovky na Internetu

Oblečení v mayovkách

Zakladatel: Zeta

<< | < 
Sapfo
31.07.2020 10:26
Mně se nejvíc líbí představa Old Shatterhanda taky z kreseb Gustava Kruma. Nemusí být vysoký, spíš mrštný, pohotový a překvapí obrovskou silou. Vlasy světlé, vlnité, oči modré, lemované spíš tmavým obočím i řasami. Několikadenní strniště světlé. V prvním díle určitě mladý vzhled (měl 22roků, když odešel za oceán?) plný nadšení a chuti se učit a sbírat zkušennosti. Později už ošlehaný protřelý zálesák. Oblečení zálesácké s třásněmi, vysoké boty (i když v tom vedru nevim, nevim). Pod oblečením košile, šátek na krku a určitě nějaký ten texas hat na hlavě.

Vinnetou má u mě indiánské rysy, dlouhé vlasy s pěšinkou uprostřed, vzadu nějaký ten svázaný culík, zbytek vlasů volně spývající k pasu. Vlasy hodně dlouhé a krásné. Obličej něco mezi tím od G. Kruma a Jay Tavarem za mlada. Musí mít charizma. Oblečení spíš "krumovské".

Nšo-či má u mě indiánské rysy, je jemná a krásná, naivní a hodně mladá.

Sam Hawkens má malou postavu, klobouk, paruku, hodně vousů a velký nos.

Zeta
29.07.2020 04:35
Nejspíš se tohle téma neujme, ale když už jsme to nakousli v knize návštěv...:D

Jak si třeba představujete knižní hlavní postavy?

V mojí "head cinema" mám OS hodně podobného verzi od Gustava Kruma - pěknej chlap, ale žádný prvoplánový hezounek. Vlnité, tuhé, prakticky neučesatelné vlasy. Fyzička na první pohled naprosto průměrná, ale v tom je právě to kouzlo, jak překvapí.

Vinnetoua spíš vidím jako od Saschy Schneidera - naprostá dokonalost, jen vlasy si představuju hladké, těžké, hedvábné.

Sam Hawkens, tam rozhodně husté, šedinami prokvetlé fousy. A nevím proč, navzdory knížkám i logice si Mary představuju jako světle zbarveného koně, respektive mezka. :D

Naposledy upraveno: 29.07.2020 04:36, Zeta

<< | <