Mayovky na Internetu

Christopher Barker- syn Lexa Barkera

Zakladatel: lyduška

Moja e-mail adresa: lydka1@pobox.sk

 > | >>
marcibrno
29.07.2009 20:59
Diky moc Ireno!
irena
21.07.2009 12:08
Já jsem to nahrávala, najdete to tady:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/35559/Kolner_treff.avi_99.23MB.html
marcibrno
21.07.2009 08:48
Adresa je : http://www.shift.tv/stv/?lang=en

Problem je ze tomu musite rict aby to prehralo ten porad odpredu , ono se to nahraje a pak vymaze.

Zatinka
20.07.2009 08:21
Stačí, pokud dáš adresu na ty webovky, my už si s tím zkusíme poradit.
marcibrno
20.07.2009 07:29
Bohuzel nemam, bydlim v Kalifornii, USA a jen jsem nasla web co to prehral v dost mizerne kvalite, pry to jde z tama nejakym zpusobem i nahrat, pokud se mi to podari dam s radosti vedet.

honza.
18.07.2009 08:25
Nemáš to, prosím, nahrané?
marcibrno
16.07.2009 20:00
Christopher Barker byl hostem na nemecke televizni stanici WDR v poradu "Koelner Treff", kde mnel byt i Pierre Brice ( ten se nedostavil kvuli nemoci) a mluvil o jeho otci Lexovi zajimave skutecnosti a zazitky a vzpominky a take o svem soukromi. Prozradil na sebe ze ma za sebou 2 nevydarena manzelstvi a 2 deti a doufa ze budoucnost bude pro nej lepsi.
Fotka:
http://www.wdr.de/tv/koelner_treff/sendungsbeitraege/2009/0710/index.jsp
marcibrno
25.03.2009 04:25
Ahojky vsichni,
Christopher Barker jeden cas nebyl jen hercem, ale hlavne zpevakem a vydal nekolik CD. Tohle je jedna z jeho pisni na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=XcJLoOJ1Jtw
marcibrno
02.01.2008 07:44
Ahoj vsichni, zdravim z Los Angeles.
Mam par info o Christopherovi Barkerovi.
Mam kamaradku v Zeneve, Svycarsko a Chris tam porad jeste bydli. Ma kamoska bydlela pobliz neho a jeho tety v centru Zenevy u jezera. Naposledy ho potkala pred vanocemy v potravinach. Pravidelne parkuje motorku pred barakem a jsou na ni zenevske znacky. Chris mival tetu v Lucernu ale ta zemrela. Pokud vim Chris neodpovida na dopisy a fanouskum, ja byla jedna z poslednich co dostala autogramy z jeho fanklubu v Nemecku nez ho Chris zrusil.
Pokud mate zajem muzu hodit na rapidshare.com par jeho pisnicek z jeho CD ktere vydal v Nemecku.
nšo-či63
30.11.2006 09:17
Znám jednu adresu Christophera od mé kamarádky z Německa,má stále dům v Luzernu,několikrát jsem mu psala,ale zatím žádná odpověd..zřejmě tam není tak často.
Zkuste své štěstí,třeba budete mít větší než já!

Christopher Barker
Salügel 1
6005 Luzern
Schwitzerland.

Zatinka
27.11.2006 20:25
Lyduško, posílám ti mailík a něco v něm, možná tě alespoň trošku potěší.

Naposledy upraveno: 27.11.2006 20:40, Zatinka

lyduška
27.11.2006 19:38
Pre Zatinku! Teda Chris žije teraz v Paríži? Ja som si myslela, že sa vrátil do Švajčiarska a pracuje v Ženeve. Som naozaj veľmi rada, že som sa na tieto stránky prihlásila, pretože bez Teba Zatinka a bez p. Dr. Kotena by som sa k takýmto informáciám nikdy nedopátrala.Cez tieto stránky som spoznala naozaj super ľudí, s ktorými si môžem písať. Chcela by som Ťa pekne poprosiť, či by si mi zistila nejaký kontakt priamo na Chrisa do toho Paríža. Teda ak sa to dá, ak by si mala takúto možnosť. Mojím najväčším a snáď jediným snom je nejako sa s Chrisom osobne spojiť.Je mojím idolom od mojich 12 rokov, keď som sa v časopise dočítala, že Lex Barker má syna. Dala by som všetko za to, keby som sa mohla s ním v živote aspoň raz na chvíľu stretnúť alebo skontaktovať sa s ním osobne. V živote by som si nič iné neželala tak zo srdca ako toto.Ja viem, že Ťa prosím o veľa (možno o nemožné), ale ja sama nemám žiadnu možnosť vyzistiť jeho kontaktnú adresu priamo na neho alebo nebodaj jeho telefónne číslo. Pokúšala som sa o to síce veľakrát, ale bohužiaľ neuspela som. Preto sa s touto mojou veľkou prosbou obraciam na Teba a na ľudí, ktorí majú možno väčší dosah ako ja. Preto ak môžeš, prosím Ťa, pomôž mi s týmto problémom. Keby sa mi nejako podarilo s ním spojiť, bola by som asi najšťastnejší človek na zemeguli.

Zatinka
27.11.2006 11:32
Lyduško - čerstvá zprávička - Chris momentálně žije v Paříži, ale pořád pracuje jako makléř. A ještě dodatek, i když jsem se zařekla, že už o Irene nepadne ani slovo, je pravda to, co napsal Honza, je to ověřeno ze zdroje snad nejzasvěcenějšího.
lyduška
24.11.2006 19:57
Ten článoček o Chrisovi je super, tie jeho fotky pri článku sú fantastické. Mne osobne sa najviac páči tá fotka, na ktorej je Chris opretý o strom v červenej košeli. On sa teraz venuje podnikaniu s nehnuteľnosťami? No páni! Tak teraz už chápem, prečo som o ňom dlho nepočula. Jednoducho odišiel zo showbusinesu a zmenil zamestnanie.
Ďakujem všetkým, ktorí sa na tomto článku podieľali.

honza.
27.10.2006 19:11
Pošli mi svoji adresu na karelmay.archiv@seznam.cz, pošlu Ti ji na DVD.
lyduška
27.10.2006 18:23
O nemeckej rozprávke Ľadová princezná s Chrisom s Katarinou som už tiež niečo počula, zháňala som ju v našich slovenských obchodoch, ale nikde som ju nevidela. V Nemecku ju už určite majú aj na videokazetách alebo DVD. Dúfam, že sa niekedy táto rozprávka dostane aj k nám na Slovensko.

honza.
26.10.2006 21:59
V Německu natočili pěknou pohádku, jmenuje se Ledová princezna (nebo královna?) a hraje tam Chris Barker a Katarina Wittová.
jana
26.10.2006 11:48
Pro Zatinku - moc se na ten článek těším.O Christoperovi vím jen,že je Lexův syn a to ještě díky Lydušce,že na něj upozornila.Myslím,že jsem ho v životě neviděla.
Nikdo Tě do ničeho nehoní,takže to dej v klidu dohromady a obohať nás nějakými zajímavostmi.

Zatinka
26.10.2006 07:14
Irčo, v předešlé odpovědi jsem psala, že článeček je v přípravě :-) Bude prozatím kratší, ale časem se snad rozšíří. Materiálů je tolik (nemyslím tím teď jen Chrise) a času táák málo. Snad se k něčemu dohrabu o víkendu. Možná dnes. Irčo, jestli máš nějaké své fotky z BS, tak mi je prosím pošli, jetli budeš chtít, já mám také nějaké, ale nejsou přímo moje - takže abych nemusela řešit autorský zákon :-)

Naposledy upraveno: 26.10.2006 07:16, Zatinka

irena
25.10.2006 22:19
A nebude taky aspoň malý článek o Christopherovi? Vždyť on do májovek taky svým způsobem patří. Hrál v nich v Bad Segebergu několik sezón s Gojko Mitićem. A bylo to senza. Na jednom jsem byla. Mám z něho i pár fotek a program. Nedávno dávali z prostředí Segebergského amfiteátru dokument, ale byl tam jen Mitić.
 > | >>