Mayovky na Internetu

Winnetoufest 2018

Zakladatel: Miloš90

  

Zatinka
04.01.2018 13:35
Zdravím Vás a děkuji za zprávu.Vše toto potřebné mě bylo přeloženo kolegem v zaměstnání.Přesto,že cena za prakticky nic jen,že přijedu a mohu tam být je přímo astronomická,,jsem rozhodnut se zůčastnit se.Dopravu budu řešit vlastní, ubytování v soukromí-je to levnější a stravování také snad nějak zajistím.Je od pořadatelů dost podivné požadovat sice tolik peněz za nic bez dopravy,,stravy, ubytování a případných vstupenek do národních parků a podobných míst,kde se platí.Přesto je to jediná možnost,jak se případně setkat s herci,nechat sipodepsat u nás právě vyšlou knihu Vinetou- 50 let ve filmu.No snad se vše podaří a alespoň díky zážitkům budu mít na co vzpomínat.Přesto Vám moc děkuji za informace,přeji hezký den a s pozdravem Soukup Miloš, Brno-město. Cena za akci (účastnický poplatek), k tomu je potřeba připočítat ubytování v hotelu Ilirija v Biogradu. Cena za ubytování je dle pokoje od 50 do 69,30 Eur za osobu a noc s polopenzí. Rezervaci v hotelu si musíte zajistit sám do 31.3. 2018. V rezervaci uvedete heslo: Winnetou-Fest 2018. Rezervaci můžete udělat na mailu: sales@ilirijabiograd.com

Akce se koná od 2. do 9. 6. 2018. Doprava je pouze vlastní. Pojištění si rovněž musíte zajistit sám.

Přihlašovací formulář na akci najdete zde
To je přihlašovací formulář pro pořadatele akce, ne na rezervaci hotelu.

Veškeré další info zde.

Pokud se chcete takto velké a drahé akce zúčastnit, bylo by asi vhodné najít si někoho, kdo trošku ovládá němčinu, aby vám se vším pomohl.

Naposledy upraveno: 09.01.2018 01:55, Miloš90


Miloš90
02.01.2018 21:47
Prosím,kdo mi poradí a pomůže z materiály týkající se účastni akce Winnetoufest 2018.Jelikož moje němčina je velmi špatná, potřeboval bych poradit jak z odpovědí na a účast této akce.Na internetu je vše v němčině a já bych potřeboval vědět přesné informace (cena, ubytování, doprava-vlastním vozidlem, stravování, pojištění,zda je možné vzít sebou pejska střední velikosti a pod.)Kdo poradí a pomůže!?Předem děkuji za odpověď Soukup Miloš, Brno

Naposledy upraveno: 02.01.2018 21:47, Miloš90