Mayovky na Internetu

Eikon kartičky

Zakladatel: eh3

  

deerslayer
23.03.2010 18:29
tak...nalepené končia číslom 186, ale nemôžem nájsť prvý zošit, takže mínus 30.... a plus cca 10 nenalepených...je to vrátane farebných. Tie čo vydávali Liehovary a konzervárne sú dosť nekvalitné.....

Zatinka
19.03.2010 18:41
Novoměstská série dosáhla přibližně 200 ks, jejich skeny máme ve sbírce, ale všechny fotky tu opravdu vystavovat nemůžeme, je to hromada dat...

deerslayer
19.03.2010 18:22
Až tie svoje foto a pohľadnice nájdem, dám info o tom čo a koľko mám....Boli to také hrubé modré zošity, čo som to lepil, tuším štyri alebo päť kusov....ak mali cca 40 strán každý, mohlo by toho byť dosť, skutočne si to už nepamätám. Tie čiernobiele novomestské boli kvalitné a určite zostali aj v dobrom stave, ale viem, že niektoré iné sú nie veľmi kvalitné. A neviem, ako by sa to dalo využiť v prospech tohto webu, asi ich všetky scanovať nemá zmysel.

Zatinka
18.03.2010 21:15
My děkujeme za pochvalu. Fotorůžky ještě existují, kupuji si je na autogramy, pohlednice vkládám normálně do alba.

deerslayer
18.03.2010 20:43
Ďakujem tvorcom za príspevok o pohľadniciach, musím ich pohľadať, až niekedy pôjdem na návštevu k mame, sú tam niekde v šuplíku, nalepené v zošitoch, nie priamo na listy, používal som tzv. fotorožky, neviem, či to ešte existuje.Ani neviem, koľko mám tých farebných. Som pôvodom od Nového Mesta nad Váhom, teraz tam aj priamo bývam, takže zmienka o našej bývalej fotoslužbe ma veľmi potešila. Mám tých ich fotiek plno......

honza.
03.01.2010 15:53
Je pravda, že jsem se v posledních letech taky moc nestrhal, myslím s překlady knih od Maye a o Mayovi. Věnoval jsem se spíš různým setkáním a cestám, spojených s filmy, ale to beru spíš jako zábavu než práci. Jsem krůček od dokončení překladu knihy Am Marterpfal, která obsahuje 3 spisy: Brakové nakladatelství (2 části) a přípis 4. Trestní komoře Král.soudu...., takže na podzim by to snad mělo být už načisto v PC-verzi. Ale ten katalog se mi tam vejde, a to brzo.

deerslayer
03.01.2010 13:25
Budeme TI vďační....myslím,že nie som jediný 40nik, ktorý tie fotky zbieral........A vôbec, myslím, že som to v poslednej dobe s Mayom flákal, musím sa nad sebou zamyslieť...

Naposledy upraveno: 03.01.2010 13:26, deerslayer


honza.
03.01.2010 12:40
Dobrý nápad, proberu to se Zatinkou a dám se do toho.

deerslayer
03.01.2010 10:53
Prípadne...ma napadlo...ak by bol Honza Koten tak láskavý a podarilo sa mu ten katalog niekde oscanovať, bolo by fajn ho tu zverejniť.

deerslayer
01.01.2010 12:59
Musím sa pozrieť, ale tých pohľadníc UPF som mal voľakedy dosť..niektoré ošúchané vymenené, ale aj úplne nové tam boli. Keď veľmi pekne poprosím, bolo by možné poslať ten katalóg aj mne ? Ďakujem pznm@pobox.sk

Naposledy upraveno: 01.01.2010 13:00, deerslayer

eh3
17.09.2009 21:02
Děkuji za Váš čas a určitě se Vám ozvu ohledně toho katalogu fotek ..

honza.
17.09.2009 19:18
Tyto malé kartičky se vlepovaly do alb (formátu A4) vždy po stranách stránek - vedle nich byl vytištěný text, děj příslušného filmu. Co se týká pohlednic, tak barevných pohledů v klasickém formátu poštovní pohlednice bylo skutečně jen 30 kusů. Když mi na mail napíšeš adresu, pošlu Ti něco jako katalog českých fotek.
eh3
17.09.2009 09:26
Dobrý den,
viděl jsem prodávat kartičky EIKON z filmu Vinnetou a rád byh se zeptal,jestli někdo nevíte něco o původu a ůčelu těchto kartiček?A dále kolik vyšlo barevných pohlenic UPF - jen 30?Moc děkuji