Mayovky na Internetu

1. české setkání přátel Karla Maye

Zakladatel: Zatinka

Zážitky a dojmy ze setkání přátel Karla Maye, konaného dne 6. září 2008 v Boskovicích

  

Lukačita
15.09.2008 18:58
100 fotek ze setkání v Boskovicích.Kdo máte zájem koukněte na tyto stránky.Těším se na příští setkání,hlavně na 2.Czech Tour v Chorvatsku.
Odkaz
milan33
14.09.2008 17:46
Mrzí mne, že jsem se nemohl zúčastnit, bohužel měl jsem na tento termín již dlouho předem zaplacenou dovolenou. Snad se mi při jarním setkání podaří se již dostavit. Jsem rád, že účast byla hojná a vše se vydařilo.
miloš
08.09.2008 12:19
Pro Zatinku - moje celé jméno Miloš Kružej, účast na setkání 1+3.

Belenor
08.09.2008 11:31
Alespoň z toho máme takovou detektívku :-) Snad abychom tady na webu umožnili lidem do profilu nahrát fotografii pro lepší poznávání :-)

Zatinka
08.09.2008 11:06
Mirka Pospíšila mám v seznamu a svou rodinu taky. Vinnetou byl pan Jiří Rohlíček. Ach jo, jsem to říkala, já a moje paměť na lidi :-(

honza.
08.09.2008 10:44
Byl tam taky pan Martin Jedlánek, tuším modré triko, na kalhoty si nevzpomínám. Krátce střižené vlasy, brýle (kulaté obroučky) a seděl s paní vlevo od zadních dveří ze saloonu (z pohledu zevnitř) - alespoň v době, kdy jsme spolu, Zatinko, mluvili u stolu. Taky tam byl Mirek Pospíšil, nezapomeň na něj. Jeden z návštěvníků se jmenoval Jaromír Kračmer, mám na něj na účtence kontakt, ale těch setkání bylo tolik, že si zaboha nevzpomenu. Kdoví, jestli to nebyl náš Vinnetou. Jeden ze slovenských přátel byl Ing. Ján Winkler z Bratislavy. A taky nezapomeň na svýho Jirku a Vojtu!

Zatinka
08.09.2008 08:53
Zdero: Hm, tak tebe jsem zatím na fotce nenašla :-(

Miloš: Mohu poprosit o celé jméno? Pro doplnění seznamu. Takže jste byli čtyři. Syna si asi pamatuji, moc náctiletých kluků tam nepobíhalo, ale jinak taky nevím.

Jinak jsem na fotce objevila ještě pána, tmavě šedé kalhoty nebo kraťasy (nejde vidět) a světlé tričko laděné do šedavé nebo béžové barvy. Krátké tmavé vlasy...

Ach jo, no nic. Jakmile tu dám fotky, prosím, pořádně si to prohlídněte, a pokud se tam objevíte, dejte mi vědět :-)
miloš
07.09.2008 22:06
Přijel jsem s ženou a svými dvěma náctiletými syny něco po 12.15 hod. a zřejmě jsem přišel o první z promítaných filmů. O hlavní film ale, ten o návštěvě Honzy Kotena v Chorvatsku letos někdy v květnu nebo v červnu, koupání v Zrmanje, místo smrti Vinnetoua atd… jsem už však nepřišel.
Setkání se mi velice líbilo. Viděl jsem lidi, které znám z tohoto webu, viděl jsem i další fanoušky, navíc Westernové městečko je velice příjemným místem …
Stala se nám tam taková nemilá věc : žena si položila svůj fotoaparát vedle sebe na lavičku, zapomněla na něj a šla si něco koupit do Saloonu. Když si na něj pak vzpomněla, cca. 5-10 minut, foťák už byl pryč. Ještě že jsem měl s sebou kameru.
V jednu chvíli někdo z fandů v Saloonu zjišťoval zájem o hromadnou návštěvu míst natáčení v Chorvatsku někdy v příštím roce. Pokud by se podařilo něco takového zorganizovat, určitě bych se rád zúčastnil.
Za sebe děkuji organizátorům za velice příjemně strávené odpoledne.
zdero
07.09.2008 21:39
Světlé skoro bílé kraťasy i tričko, černé kratší vlasy. Seděli jsme s ženou vzadu dva tři metry před stolkem s plakáty od Buriana.

Zatinka
07.09.2008 21:34
Sákriš, potřebovala bych ještě více indicií :-) Tričko takové světle šedé nebo modré?

Pokud ne to modré, nevíte někdo, kdo byl tento "přítel Karla Maye"? Světlé kalhoty a modré tílko, hodně krátké vlasy. Chybí mi do seznamu :-)
A pak ještě pán s hustým vousem a dlouhými hustými vlasy, hnědý klobouk, tmavé tričko :-)
zdero
07.09.2008 21:17
Já měl světlé krátké kalhoty a tričko a při druhém promítání filmu z Chorvatska jsem stál u baru za kamerou, protože jsme seděli vzadu u stolu a tam byl špatně slyšet Honzův komentář. Před koncem filmu jsem si šel sednout zpět a mám dojem že jsi seděla u stolu dva metry před námi (pokud se tedy nepletu)se dvěma mladíky. Nemluvili jsme spolu.

Zatinka
07.09.2008 20:36
Přidala jsem tě do seznamu. Zdero, prosím tě, promiň mi mou hloupou otázku, ty jsi byl který? (co jsi měl na sobě?) Mluvili jsme spolu? To je hrozný, já si fakt polovinu lidí nevybavuju, bylo to v jednom dni příliš mnoho informací :-)
zdero
07.09.2008 20:29
Byl jsem tam s manželkou a jsem velmi spokojen. Díky všem kteří se o tento velmi příjemně strávený den zasloužili.
Nejvíc se mi líbil Honzův film z Chorvatska z míst natáčení.To je moje velké přání se na ta místa jednou podívat. Proto jsem s nadšením přivítal návrh na společnou cestu do Chorvatska. Škoda jen že jsem musel už po třetí hodině odpoledně odjet, bylo to brzo ale i tak to stálo zato. Ještě jednou díky.
Zdeněk Roček s manželkou.
irena
07.09.2008 17:53
I mně se tam velmi líbilo, bylo to moc bezva, veliké díky všem. A ten areál byl úžasný, s manželem jsme se rozhodli, že bychom tam přijeli na pár dní na dovolenou.
Svaťa
07.09.2008 15:27
Také bych se rád připojil k poděkování za velmi příjemné chvíle v partě dosud neznámých lidí, spojených společným koníčkem. Považuji se za fandu spíše soukromého. Když jsem ale poznal kolem sebe to nadšení pro věc, byl jsem rád, že jsem se setkání zúčastnil.

Zatinka
07.09.2008 10:33
Chtěla bych poděkovat Honzovi a všem ostatním pořadatelům za prima akci, byl to opravdu velmi příjemně strávený den. Ačkoliv jsme odjížděli až mezi posledními před 19 hodinou, ráda bych ještě zůstala a poseděla. Bohužel mateřské povinnosti mě táhly domů, hihihi. Mrzí mě, že jsem si nestihla popovídat se všemi, ale bylo nás opravdu hodně.

Chtěla bych tak nějak pro sebe spočítat účastníky (včetně rodinných příslušníků), u některých si nejsem jistá, zda patřili k nám, nebo to byli "jen" návštěvníci městečka. Vzhledem k mé "úžasné" paměti na lidi budu ráda, když mi pomůžete doplnit jména, počet osob, případně přezdívku známou z našeho webu. Níže vypisuji fandy, které si teď tak honem vybavuji. Ostatním vynechaným se velmi omlouvám :-)

Míša Kroupová (zatinka s rodinou - celkem 5 osob)
Honza Koten s manželkou
Karel Hron (lukačita)
Ondra Majerčík (belenor)
Martin Dvořák (martin d)
Svaťa Rieger
Honza Policer (+ 2 dcerky)
Honza Reichardt (H&B)
Mirek Pospíšil
Aleš Durčák (+ dcerka)
Mirek Řehoř
Aleš Kosina s manželkou
Robert Sobotovič (Robino, kameraman)
Jirka Rohlíček (2x - otec a syn)
Zdeněk Roček s manželkou
Martin Jedlánek s manželkou
Jaromír Kračmer
Ing. Ján Winkler z Bratislavy s manželkou
Miloš Kružej s rodinou (celkem 4 osoby)
Zdeněk Chlubný

Naposledy upraveno: 14.10.2008 15:57, Zatinka