Mayovky na Internetu

Filmovanie v Boskoviciach

Zakladatel: Robino

Reportáž zo stretnutia v Boskoviciach.

 > | >>

Robino
30.01.2009 21:23
Všetkým sa vopred ospravedlňujem, že neskoro odpovedám, ale Honza a Lukačita vedia, že som časovo veľmi zaneprázdnený.Veľmi ma potešili vaše dojmy z DVD.Som rád, že sa páči i keď sú tam nedostatky.Napr. v prvej časti rozhovoru so Zatinkou som dal veľa "vzduchu" nad hlavou a záverečný "stand up" nie je tiež dokonalý( robil som to prvý raz v živote, vždy bývam za objektívom).Inak na stretnutie som stíhal len tak-tak(trošku som sa zamotal v Uherskom Hradišti) a preto prvé zábery boli trochu roztrasené.Začiatok som mal naplánovaný urobiť inak, ale spoločnosť FILMHOUSE nedala povolenie použiť ukážky z DVD.Požičal som si kostým od synovcov, ktorý som robil veľmi dávno a i synovci už z neho vyrástli.A po veľmi dlhom čase som si zahral Vinnetoua :-)
Pre Lukačitu: Fotografie sú dobré, ja hovorím sú "nadupané".Keď si sa ponúkol na stretnutí, že urobíš obal na DVD, ja som Ťa s tým nechcel zaťažovať.V budúcnosti budem rád, ak zase urobíš návrh na nejaké obaly(Chorvátsko 2009).Ešte k tým Boskoviciam: Odchádzal som z Westernového městečka o cca.18:30 a tankoval som na Benzine o 19:00(nešiel som smerom na Brno, ako si sa ma pýtal Honzo, ale na Vyškov).Cca 20:00 sa začalo zapadať slnko a to viete, keď sa jazdí na motorke bez mapy a s vypnutou navigáciou v bunde, tak som musel sem-tam zastaviť a skontrolovať si pozíciu :-) pripadal som si, ako v jednej kapitole z knihy Poklad na Striebornom jazere "Cvalom v nočných temnotách".Hranice nášho štátu (SK) som prekročil o 21:19h. :-)
Teším sa na ďalšie stretnutie.
S pozdravom Robino, v mladosti Vinnetou a teraz amatérsky filmár z TV Karpaty Piešťany.

P.S. Chalan z Levíc(anketa) ak chce DVD, nech mi pošle kontakt na môj e-mail: r.sobotovic@post.sk

Lukačita
29.01.2009 18:55
Udělal jsem pár přebalových fotek do krabiček DVD.Kdo si objednal DVD od Robina u Honzi,vyberte si fotku a nechte udělat ve fotolabu.Čelní 12x12.Zadní 12x16.Ve fotolabu řekněte,že chcete i s okraji a doma odstřihněte.Fota jsou na této adrese.Lukačita
Odkaz

Zatinka
28.01.2009 16:58
Robino, video je opravdu naprosto perfektní, dal sis opravdu záležet. Mockrát děkuji. Pokud tedy platí tvoje nabídka na zveřejnění videa na webu, domluvíme se s Belenorem na technickém provedení a šoupnem to sem :-)
Vinnetou
27.01.2009 09:27
Děkuji za zprávu a již píšu Honzovi o DVD moc se těším a ještě jednou děkuji.

Lukačita
26.01.2009 21:58
Robino,rád bych ti poděkoval.Prosím napiš mi na adresu. HRKAR@seznam.cz Rád bych ti poslal fotku ke kolaudaci.Myslím si,že si každý film dá do krabičky a tato fotka by byla v rozměru 12x12 cm.Každý kdo by měl film by si mohl vytisknout tuto čelní fotografii.Chci tvůj souhlas a poslal bych Honzovi.Děkuji Lukačita

honza.
26.01.2009 20:53
Potvrzuji slova Robina a dodávám - video je úžasné, profesionální práce. Kdo ho chce poslat, prosím ozvěte se na mail. Přepálím a rozešlu samozřejmě pouze za náklady spojené s tímto, tedy 20,- Kč disky (2 ks, kratší a delší verze) + cca 20,- za doporučený dopis, snad to odpovídá sazebníku pošty, ale to poznám. Máte se nač těšit!

Robino
26.01.2009 20:22
Zdravím Vinnetoua a ostatných účastníkov zo stretnutia v Boskoviciach.DVD sú už u Honzu, on ich rozpošle.
Tak želám hlboký umelecký zážitok.

Howgh

P.S. Nechcel som sa nejak zviditelnovať, ale v menu som chcel dať foto a mal som len jedno zo stretnutia :-(
Vinnetou
25.01.2009 18:31
Též souhlasím, na Dr. netrvám. Omlouvám se, že reaguji až dnes, ale nevěděl jsem, že tato diskuse běží.
Všechny zdravím a těším se na setkání v Boskovicích. Rád bych se dověděl, až to bude hotové, kde je to možné vidět

Robino
12.01.2009 15:35
O.K. Tie pomenovania O.S. a W vyhodím (i keď každý divák podľa kostýmu bude vedieť o koho ide)Ostatné tam nechám.
V blízkej dobe to už pošlem Honzovi na "kolaudáciu".

honza.
12.01.2009 11:22
U mě taky OK, na Dr. taky netrvám, na označení OS už vůbec ne. Na ty postavy si jen hrajeme s vědomím, že vždy budeme jen více či méně směšné napodobeniny svých hrdinů a jen ten individuální vnitřní prožitek, pro který tak činíme, odpovídá skutečnosti - a ten je nesdělitelný jak textem, tak filmovými záběry.

Zatinka
12.01.2009 08:21
Z mé strany také.

Belenor
12.01.2009 07:36
Z mé strany Ok :-) (Teda na tom ing bych netrval, tj. jak se bude chtít ostatním :-)

Robino
10.01.2009 12:19
Už konečne finišujem zo strihom z Boskovíc.Prosím o "odklepnutie" prípadne o opravu mien s ľudmi s ktorými som robil rozhovory. Dr. Jan Koten, alias Honza,OLD SHATTERHAND.Ing.Ondřej Majerčík, alias Belenor,spoluautor stránok.Bc.Michaela Kroupová, alias Zatinka,spoluautorka stránok.. Mudr.Jiří Rohlíček, alias Winnetou.
Za odpovede vopred ďakujem.
Robino-amat. filmár
karel
02.10.2008 08:45
Honzo,na film od Robina se těšíme!!!!Né těším!!!
Lukačita

honza.
30.09.2008 18:52
Zkusím v tom něco podniknout, snad by nám pár záběrů dovolit mohli. S Böttcherovou hudbou bych si hlavu nelámal, tu dnes používá kde kdo. Na Tvůj film se už těším.

Robino
28.09.2008 18:51
Asi mi nebudete veriť, ale zábery z Boskovíc som ešte nenatiahol do kompu.Som i mimo diania na internete.Časovo som dosť zaneprázdnený a veľa ešte iných vecí.
Honzo dalo by sa zo spoločnosťou film house, ktorá vydala DVD kolekciu KM dohodnúť na použitý pár záberov z ich DVD.Majú autorské práva.Máte to doma (v Čechách), ak by sa to dalo vybaviť tak by to bolo "allright" - bolo by to nadupané . . .
Keď budem pripojený (komp na net mám mimo), tak sa ozvem.

Howgh Robino
amatérsky filmár
martin d
08.09.2008 21:21
no a to jsou právě ty věci co nás všechny zajímají

Zatinka
08.09.2008 21:09
To právě vůbec ne, většina z vás je na tom o mnoho líp než já. Já tak znám akorát život Karla Maye, a to je asi tak všechno :-)

Jinak jsem povídala fakt blbosti. A ne o mayovkách, ale pouze jak jsem se dostala k webu a jak jsem se seznámila s Honzou. To je fakt vše, takže to nikoho nebude zajímat :-)
martin d
08.09.2008 20:59
Ne ne žádnej vypadlej zvuk.... já si taky rád poslechnu co naše paní redaktorka internetových stránek povídala :-) :-) :-)
Jo a propó vždyť jsi odborník na slovo vzatý, jako jediná v republice ,jestli se nepletu, máš vysokou školu na Karla Maye...... :-)

Zatinka
08.09.2008 11:02
Fotky jak fotky, ale... Nedalo by se zařídit, aby aspoň v čase mého vystoupení jakože vypadl zvuk? :-)
 > | >>